Для тих, хто цінує якість Наші житлові комплекси

Квартал №5
18 500грн/м2

Квартал №5

Затишне житло в центрі міста - це можливо, адже ЖК "Квартал №5" сучасний житловий комплекс з центральним розташуванням в кроковій доступності від міської Ратуші, озера та парку. Неймовірно стильний фасад будівлі, світлі та просторі квартири, озеленена прибудинкова територія, двір закритого типу. Житло, що подарує такий довгоочікуваний затишок та комфорт. Все, про що Ви мріяли – ми втілили у життя!

5%
1 черга
0%
2 черга
Імперія
16 500грн/м2

Імперія

Житловий комплекс "Імперія" - це новий комплекс преміум класу сучасного європейського формату, в якому втілені всі принципи будівництва компанії “Цитадель”.

85%
1 черга
45%
2 черга
Цитадель І
15 000грн/м2

Цитадель І

Надихнувши себе мріями про ідеальне житло, ми створюємо для вас комфортний житловий комплекс, в якому вируватиме життя і народжуватимуться нові мрії. Новий житловий комплекс “Цитадель - 1” у м. Івано-Франківськ - це сучасний європейський архітектурний формат, який гарантовано надасть майбутнім мешканцям очікуваний комфорт та затишок. ЖК "Цитадель - 1" – це оптимальне поєднання відмінної якості будівництва, зручного розташування та приємної ціни.

100%
1 черга
100%
2 черга
100%
3 черга
80%
4 черга
Цитадель ІІ
15 500грн/м2

Цитадель ІІ

Житловий комплекс “Цитадель 2” у м.Івано-Франківськ - це новий комплекс класу комфорт сучасного європейського формату, в якому втілені всі принципи будівництва компанії “Цитадель”.

100%
1 черга
Цитадель ІІІ
15 500грн/м2

Цитадель ІІІ

Житловий комплекс по вул. Галицькій - це новий комплекс преміум класу сучасного європейського формату, в якому втілені всі принципи будівництва компанії “Цитадель”.

99%
1 черга