Який поверх обрати? Блог компанії

Який поверх обрати?

Кожна людина має власну думку з приводу того, на якому поверсі їй буде краще та комфортніше. Те, що підходить одному мешканцю, може дратувати іншого. Наприклад, Вам подобається знаходитись на 10 поверсі та насолоджуватись краєвидами, а іншому навіть подумати страшно про життя на такій висоті.

Все дуже індивідуально, але ми пропонуємо розглянути декілька переваг та недоліків проживання на тому чи іншому поверсі.

Звісно, багато залежить від житла, колись проблематично було обрати квартиру в старих будинках через несправність даху, проблеми з каналізацією та підвалами. Сучасні ж забудовники, в тому числі і будівельна компанія «Цитадель», настільки продумують планування та кожну деталь, що жителі почуватимуться однаково комфортно як на першому, так і на останньому поверсі.

В старих квартирах верхні поверхи продавались с значними знижками та акціями через постійні проблеми з дахом та горищем. В сучасних новобудовах, на верхніх поверхах найчастіше розташовується елітне житло – розкішні квартири чи пентхауси. Тож, з плином часу, історія найвищих поверхів може отримати зовсім новий розвиток. Верхні поверхи просто створені для молодих людей або сімей, але будуть не зовсім комфортними для пенсіонерів. Хоч, проблем з ліфтом не виникає, люди похилого віку найчастіше обирають житло на перших поверхах. Також варто зазначити, що на 9-10 поверсі повітря на порядок чистіше. Звісно, це не є настільки відчутним, але людям з хворобами дихальних шляхів рекомендовано обирати квартиру на верхніх поверхах. Плюсом є те, що власники квартир на верхніх поверхах можуть щодня спостерігати неймовірної краси заходи та сходи сонця. Вас не затоплять, а гіперактивна дітвора не буде заважати тупотінням ніг.

На перших поверхах також є свої плюси та мінуси. Зазвичай, житло на 1-3 поверсі дещо дешевше, що вже є великою перевагою. А думка про те, що спокійному життю на першому поверсі заважатимуть підвал, зношені труби чи непрохані жителі - неправдива для власників квартир у новобудовах. Навпаки, перший поверх – це завжди зручно, затишно та доступно. Жителям 1-3 поверху не страшна поломка ліфту, а також їм найлегше евакуюватися при надзвичайній ситуації. Таких випадків в новобудовах дуже мало, але зовсім виключати цей пункт було б неправильно. А ще, перевагою є те, що під час ремонту чи купівлі габаритних товарів Вам не доведеться платити вантажникам за їх послуги підняття товарів на поверх, адже в такому випадку Вам на допомогу може прийти сусід. Дітки можуть спокійно стрибати чи бігати по квартирі, так як нікого цим не потурбують.

Жителям 4-8 поверху також пощастило немало. Квартири на цих поверхах світлі та затишні. Вони є такою золотою серединою, тому користуються найбільшою популярністю. Чудово підходять для сімей з дітьми. Повз вікна літають птахи, а в залежності від місця розташування будинку, жителі можуть спостерігати красиві краєвиди свого міста. Інвестори в першу чергу купують квартири на 5-7 поверсі, потім на 4 і 8, так як таке житло можна набагато дорожче продати після завершення будівництва.

Кожен поверх має свої переваги та недоліки, які обов’язково необхідно проаналізувати перед таким важливим кроком, як покупка квартири. Проте сучасні житлові комплекси , що пропонує наша компанія - просто втілення зручності та естетичності. Радимо звернутись до фахівців, які допоможуть зробити правильне рішення. Будівельна компанія «Цитадель» з радістю запропонує Вам усі можливі варіанти та гарантує комфортне проживання на будь-якому поверсі. Запрошуємо на огляд об’єктів, де Ви в реальному житті зможете «відчути» свій поверх та обрати житло мрії!