Як вибрати квартиру для сім'ї з дітьми? Блог компанії

Як вибрати квартиру для сім'ї з дітьми?

 

Критерії вибору житла для сім'ї з дітьми - це не тільки про метраж і кількість кімнат, адже потрібно поєднати інтереси дорослих і дітей. Необхідно зважити всі «за» та «проти», враховуючи масу іноді неочевидних на перший погляд факторів. У цій статті розберемося, на що насправді варто звернути увагу всередині квартири і поза її стінами.

 

При виборі житла для сім'ї з дітьми до 5 років важливо розуміти, що в дитячий садочок потрібно ходити приблизно 3-4 роки і в будь-якому разі дітей доведеться відводити або відвозити. А школа - це вже 11 років, і батькам буде набагато легше, якщо значну частину цього часу учні зможуть ходити або добиратись громадським транспортом на заняття самостійно. Отже, перед пошуком квартири в новобудові потрібно врахувати такі загальні фактори:

1.      близькість дитячого садка та школи;

2.      наявність лікарень і аптек;

3.      магазини, супермаркети;

4.      наявність особистого простору для кожного члена сім'ї;

5.      наявність місця, де сім'я буде проводити час разом;

6.      можливість придбати окрему комору або достатнє місце для зберігання речей в квартирі;

7.      наявність паркувальних місць для авто.

 

Якщо Ваші діти в дошкільному віці, то важливо звернути увагу на наявність ліфта, майданчиків та бажано, щоб розташування будинку було поруч з парком або прогулянковими зонами. Дитячі садочки чи центри дитячого розвитку поблизу Вашого будинку є важливим фактором, але не першочерговим, тому що зручна транспортна розв'язка нівелює цю проблему.

Якщо Ви переконалися в тому, що район квартири Вам підходить, обирайте оптимальне планування житла. Однокімнатні квартири відразу відпадають, адже у дорослих і дітей має бути свій особистий простір. Діти однієї статі і віку цілком можу ужитися в одній просторій спальні. В інших випадках, коли режим дітей і їх інтереси не перетинаються, можливі конфлікти. Виходячи з цього, для сімей з дітьми найкраще підійдуть 2- і 3-кімнатні квартири, в яких буде достатньо простору для комфортного життя.

Хочемо також звернути Вашу увагу, що краще уникати балконів в дитячих кімнатах, особливо, якщо в сімї є малюки. Буде краще, якщо балкон буде відноситись до кухні чи вітальні.

 

Щодо поверху, якщо діти зовсім маленькі, необхідно враховувати, як мама з коляскою буде щодня виходити на прогулянку. Носити з девятого поверху весь дитячий автопарк, починаючи від коляски і закінчуючи велосипедом, фізично важко для мами. Тому рекомендується влаштуватися на одному з середніх поверхів. Проте ліфти наших будинків завжди справні та працюють, як швейцарський годинник, тому обираючи квартиру в будь-якому з наших ЖК, можете не перейматись про різного роду поломки та сміливо обирати квартиру навіть на найвищих поверхах.

 

Будівельна компанія «Цитадель» будує не тільки якісне, а й комфортне житло навіть для найменших його мешканців.  Саме тому ми звертаємо увагу на деталі, які покращують проживання в квартирах наших житлових комплексів. Попіклуйтесь про безпеку своїх дітей, придбавши квартиру у спокійному районі. Тому для сімей з дітьми пропонуємо розглянути квартири в сучасних ЖК «Цитадель 3» та ЖК «Імперія». Великою перевагою усіх будинків від БК «Цитадель» є закритий від сторонніх двір, адже безпека – понад усе. До того ж, у дворах облаштовані дитячі майданчики з травмобезпечним покриттям. А потоки машин та людей спеціально розділені на безпечній відстані один від одного.

 

Наша компанія пропонує житло для тих, хто цінує якість! Якщо Ви у пошуку затишної квартири в новобудові для сімї з дітьми, ми підберемо прекрасні варіанти в залежності від Ваших побажань і можливостей. Щоб отримати консультацію, телефонуйте нам за номером: 099 98-00-889, 097 98-00-889 або приходьте за адресою: м. Івано-Франківськ, П. Орлика 8.