Як правильно прийняти квартиру від забудовника? Блог компанії

Як правильно прийняти квартиру від забудовника?

 

Купити житло в новобудові - чудове рішення і коли Ви вже за крок від того, щоб стати щасливим власником квартири, радимо Вам правильно прийняти її від забудовника.

Для початку оцінюємо стан фасаду будинку і прибудинкової території. Найкраще йти на огляд в сонячний день. Це допоможе виявити можливі наявні дефекти будівництва. Під час огляду фасаду, звертайте увагу на те, який матеріал та якого кольору був використаний і чи співпадають вони з заявленими у проекті. Придивіться до того, чи не порушена цілісність облицювання та вирішіть чи можна вважати фасад, виконаним без порушень. Відмінною особливістю житлових комплексів будівельної компанії "Цитадель" є просторі та оздоблені прибудинкові території, які служитимуть окрасою всього двору.

Заходячи до під’їзду будинку, оцініть стан холу, ліфту, сходових майданчиків, підлоги, стелі та дверей. Адже під'їзд - візитівка всього будинку. Холи наших житлових комплексів – світлі та просторі, з керамічним покриттям і дизайнерським освітленням.

Після огляду під’їзду йде найголовніший етап – перевірка квартири. Тут потрібно придивлятись навіть до найменших дрібниць. Переконайтесь у належному стані вікон і дверей, роботі фурнітури, відсутності механічних пошкоджень. Все повинно щільно прилягати один до одного та не утворювати проміжків. Вікна і двері повинні плавно відчинятись та зачинятись. Щоб перевірити, чи з точністю встановлені вікна, візьміть лист паперу, та закрийте його у вікні, після цього потягніть до себе. Якщо ж Вам не вдасться витягнути листок, то вікна прилягають щільно та не пропускатимуть холод та вологу.
Далі стеля та підлога. Виміряйте площу квартири, порівняйте значення з заявленим у проекті. Стяжка на підлозі має бути однорідною, без тріщин або прогалин, а нахил не повинен перевищувати максимально допустимий рівень. Перевірте стіни та стелю на наявність тріщин і нерівностей. Використовуйте будівельний рівень для того, щоб зробити висновок про рівність стін.

Також варто перевірити вентиляційну систему, приклавши до неї лист паперу. Якщо лист тримається, то все працює справно. Або використайте запальничку та відстежте напрям вогню.

Забудовник зі свого боку повинен дотриматись усіх проектувальних норм в будівництві для того, щоб забезпечити власникам квартир необхідний рівень якості житлових умов. Якщо ж при огляді квартири було виявлено дефекти, необхідно створити документ, який офіційно їх зафіксує. Цей документ подається разом з актом прийому-передачі житла та зобов’язує забудовника виправити їх у встановлені терміни. Поцікавтесь гарантійним терміном, який кожен забудовник надає власникам квартир у новобудові, на усунення  можливих будівельних дефектів в подальшому.


Будівельна компанія "Цитадель" запрошує на огляд квартир не тільки на етапі прийому квартири від забудовника, в нас є визначений графік відвідування об
єкту. За необхідності можна відвідати об’єкт поза графіком, попередньо звернувшись в офіс компанії. Ми працюємо відкрито та прозоро, тому телефонуйте нам за номером: (099) 98-008-89, (097) 98-008-89 і записуйтесь на огляд квартир!