Вибір сонячної сторони Блог компанії

Вибір сонячної сторони

Купівля власного житла - це однозначно важливий і відповідальний крок у житті. До цього рішення варто підходити виважено, звертаючи увагу навіть на найменші деталі: репутацію забудовника, район, в якому розташований будинок , достовірність всіх документів та дозволів, якість будівельних робіт та навіть сторону будинку. В цій статті спробуємо розібратись, наскільки важливу роль відіграє сонячна сторона. Яку ж обрати: південну, північну, західну або східну? Сонячну або тіньову?

Якщо Ви любите прокидатися з першими променями, насолоджуючись яскравим сонячним світлом чи засинати, спостерігаючи захід сонця, то Вам, ймовірно, підійде житло, де вікна виходять на схід або захід.

Найчастіше кімнати з вікнами зі сходу обирають справжні «жайворонки», так як вони люблять зустрічати світанок швидше за інших. Влітку така кімната буде нагріватись досить швидко, наповнюючи приміщення світлом та приємним теплом. Східна сторона підходить для облаштування спальні дорослих, але небажана для облаштування віталень. Дитяча кімната з вікнами на схід і південний схід дозволить юним мешканцям легко організувати правильний розпорядок дня. З самого ранку дитина буде прокидатися бадьорою. А вечорами в приміщенні, яке не надто прогрілося під променями теплого сонечка за день, малюк буде легко засинати.

«Совам» більше до душі вікна з західної сторони, адже в цьому випадку яскраве сонячне світло проникає в кімнату ближче до другої половини дня. Квартира, з якої відкривається вид на західну сторону, можна назвати одним з найбільш вдалих варіантів. У кімнатах не буває спекотно влітку, адже промені сонця, що ховаються за горизонтом, не так сильно проникають всередину. Це ідеальний варіант, для тих, хто любить подовше поспати і хто не в захваті від яскравого сонця у вікні зранку. Щодо переваг, з західної  сторони можна щодня насолоджуватися неймовірними заходами сонця. Також мешканцям кімнат з вікнами на захід і південний захід рідше всіх доводиться зустрічатися з таким неприємним явищем, як виючий вітер. А влітку доведеться менше користуватись кондиціонером, бо в кімнатах буде тепло, але не жарко

До речі, про тепло. Найтеплішою і навіть спекотною стороною вважається південна. Ця сторона спеціально для тих, хто любить тепло і багато світла. Кімнати, що виходять на південну сторону в будь-який час року будуть залиті сонячним світлом. Багато в чому це плюс, наприклад, якщо у Вас є кімнатні рослини або Ви обожнюєте працювати при яскравому природному освітленні. Взимку це може бути приємним бонусом мати таку світлу кімнату і при цьому, досить теплу, проте влітку, коли сонце найбільш активне, там може бути особливо жарко і задушливо, так що краще відразу подбати про купівлю кондиціонеру. Перевагою сонячної сторони є те, що кількість світла сприяє вимиранню різних хвороботворних бактерій. У квартирі, вікна якої виходять на південну сторону можна заощадити на електроенергії в світлий час доби. Кімнати з вікнами на південний схід або південний захід вважаються найкращими для дитячих спалень та ігрових.

Творчим людям, які займаються живописом, дизайном, або програмуванням і люблять працювати вдома, радимо обирати квартири з вікнами на північ. Так, в домі завжди буде приємна природна прохолода, а сонце не відволікатиме від робочого процесу. Не варто турбуватись про те, що взимку буде холодно, адже сучасні забудовники дуже добре знають всі нюанси будівництва. Влітку в такій кімнаті буде максимально комфортно навіть без кондиціонера, так як повітря не нагріватиметься  з такою ж силою як, наприклад, з південної або східної сторони. Але варто зауважити, що сонцелюбні рослини в цій кімнаті краще не розташовувати.

Оптимальним вирішенням є придбання квартири з декількома кімнатами, вікна в яких будуть виходити на різні сторони. В таких квартирах буде комфортно людям з різним способом життя і особистими вподобаннями. До того ж, купуючи житло з декількома кімнатами, є можливість легко провести перепланування і оформити зони по-своєму, обравши для себе ідеальне рзміщення кімнат в залежності від сонячних сторін.

Будівельна компанія «Цитадель» потурбувалась про найменші деталі, доклавши максимум зусиль для створення затишного житла. Гарантуємо Вам природню температуру літом та комфортну взимку, високу якість будівельних робіт та щасливу посмішку на Ваших обличчях щодня!
Перелік наших об
єктів можна переглянути тут.

Будемо раді відповісти на Ваш дзвінок за номером: (099) 98-008-89, (097) 98-008-89
          Прагніть кращого!