Тренди інтер'єру 2022 Блог компанії

Тренди інтер'єру 2022

Дещо відійшло, щось, навпаки, знову увійшло у список трендів, а вічна класика, як завжди, міцно тримається.

Так, ми про тренди в дизайні інтерєру, що будуть зустрічатись нам у 2022 році.

Тенденції дизайну інтер’єру 2022 року просто неймовірні! Ми впевнені, що ви неодмінно захочете відтворити деякі з цих ідей у своєму домі. Але суть не в тому, щоб реалізувати максимальну кількість трендів у власному домі, а в тому, щоб розумно інтегрувати ті з них, які повністю відображають ваш внутрішній стан, відчуття стилю та комфорту.

У 2022 році є дві групи тенденцій дизайну інтер’єру. Перша – тренди, які в топі не перший сезон. І навряд чи вони втратять свою актуальність у найближчі кілька років. Друга група - це мікротренди. Вони виникли під впливом 2021 року, точніше, пандемії. Що б не казали, така глобальна подія не могла пройти непоміченою для всіх сфер життя, включаючи інтер’єр.

 

1. Базові кольори

Основною тенденцією до 2021 року була «природність», і пандемія лише посилила її. Ми почали проводити набагато більше часу вдома, і яскраві деталі в оточенні стали дратувати багатьох.

Сьогодні від дому кожен чекає спокою і розслаблення, помноженого на затишок. Тому багатьом сподобалася нейтральна палітра природних відтінків. Сюди можна включити основні кольори: це ахромати у вигляді чорного, білого та відтінків сірого, а також приглушені тони. Останні можуть доповнити та урізноманітнити базу.

Бежевий - найбільш актуальний колір як основа, як в холодних, так і в теплих відтінках. Бренд фарб Dulux назвав Brave Ground кольором 2022 року.

Існують також мікро-тенденції в кольорах. Класичний синій колір був фаворитом 2021 року. Можна припустити, що він залишиться в модній палітрі кольорів для інтер’єру 2022 року. Але актуальний не тільки класичний відтінок, але і вся палітра блакитного. Наприклад, не менш відомий бренд фарб Benjamin Moore у 2022 році надає перевагу відтінку – Aegean Teal (запилена суміш синього та зеленого з сірими нотками).

 

 

 

2. Округлі форми

М'якість і округлі форми сьогодні на піку популярності: це стосується і архітектурних рішень, і вибору меблів, і декору. Це не нова тенденція, але і сформувалася вона не так давно. Строгі лінії дизайнери намагаються пом’якшити меблями без кутів.

Зверніть увагу на столи, світильники, пуфи та дивани - майже всі дизайнерські меблі втрачають прямий кут, вони закруглені. Навіть стільці та табурети мають пом’якшені риси, а не жорстку, пряму структуру. Відображенням тенденції також можуть бути та журнальні столики, вази та підсвічники.

 

 

3. Мінімалізм

Мінімалізм визнаний модним інтер'єром 2022 року. Під час пандемії багато намагалися позбутися старих не функціональних речей. І це позначилося не тільки в нашому гардеробі, але і в інтерєрі. Ми не говоримо про повний мінімалізм, а скоріше про мінімальну обробку та кількість меблів. Наявність повітря та вільного простору - головна вимога для цього тренду.

Форма – ключовий елемент мінімалізму. Це стиль, який вимагає сучасних, актуальних рішень. Важливо, щоб меблі мали цікаву форму. В іншому випадку дизайн буде виглядати незавершеним і занадто простим.

Ще один момент: мінімалізм безпосередньо пов'язаний з кольором. Краще надати перевагу м'якій палітрі бежевого і сірого кольору.

Принцип розумного споживання підсилює дану тенденцію. Це усвідомлений шопінг: бажання уникнути марних витрат та імпульсних покупок. Наприклад, необов’язково прикрашати всі стіни, досить поставити акцент тільки на одну стіну: фарбою або за допомогою картини чи інших аксесуарів. Чим менше – тим краще.

 

 

4. Натхнення природою

Одна з головних тенденцій в інтер'єрі 2021-2022 років. І в майбутньому вона точно не здаватиме позицій. Домашня ізоляція показала нам наскільки важливо оточити себе природними матеріалами та фактурами. Це стосується всього: оздоблення, меблів та декору.

Найпопулярнішими текстурами є камінь: онікс, мармур, граніт та дерево. Останнє - у світлих тонах. Меблі зі світлого дерева додають особливого затишку. Журнальні столики з кам'яною стільницею, суцільний кам'яний кухонний острів або фартух стануть чудовими акцентами в кухонній зоні.

Загальну картину можна доповнити текстилем: льон і бавовна, а також кераміка. Зверніть увагу на неполіровані вази.

 

 

5. Обєднані простори з елементами приватності

Якщо говорити про стиль, то окрема кухня та вітальня сьогодні не зовсім актуальні. Багато дизайнерів намагаються об'єднати кімнати, перетворюючи передпокій в кухню-вітальню-їдальню за принципом лофт.

В цьому випадку слід приділити увагу функціональності та ергономіці. Закриття ресторанів і кафе змусило людей готувати їжу самостійно. І тут важливо добре продумати робочу зону та подбати про зручний стіл для всієї родини.

Водночас не можна ігнорувати ще один момент. Під час пандемії квартира стала не просто будинком. Вона стала тренажерним залом, робочим простором, зоною відпочинку та хобі. Тобто функціонал приміщень розширився, і основне навантаження практично у всіх випадках лягло на вітальню.

Тому, навіть обєднані кімнати потребують конфіденційності. Особливо, якщо в родині більше двох осіб. У цьому випадку перегородки - це класний спосіб реалізувати ідею створення приватних зон. Це можуть бути як аналоги скляних і металевих дверей, так і більш прості елементи у вигляді щільних штор або навіть окремих конструкцій.

 

 

6. Обладнане робоче місце

Пункт, що випливає з попереднього. За минулий рік багато хто зрозумів, що робота за кухонним столом або на дивані не тільки незручна, небезпечна для здоров'я, але й не зовсім продуктивна. У той час, коли більшість працівників перейшли на віддалену роботу, гостро постає питання облаштування комфортного домашнього офісу.

Будівельна компанія «Цитадель» пропонує комфортні двох- та трикімнатні квартири, де ви зможете виділити окрему кімнату під домашній офіс. Щоб детальніше дізнатись про актуальні ціни, телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.

 

 

7. Домашній сад

Остання тенденція дизайну інтер’єру 2022 року - це домашнє садівництво. Що було зумовлено розвитком теми екології та близькості до природи. Це гостро відчулося в період ізоляції, коли ми всі стали різко сумувати за прогулянками, зеленню та свіжим повітрям. Догляд за рослинами для багатьох став хобі.

Реалізація цієї тенденції непроста. По-перше, рослини дійсно потребують уваги. Але з цим легко впоратися, просто зібравши не примхливі екземпляри, такі як заміокулькас, сансевієрія, монстера або фікус.

Нехай це будуть дві або три рослини, розміщені в різних точках і не зосереджені на підвіконні. Для цього також важливо проаналізувати саме місце: освітлення взимку та влітку та вологість. І вже виходячи з цих параметрів, обирайте квіткового «друга».

 

 

Ви відчуваєте натхнення облаштувати житло своєї мрії з трендами дизайну інтер’єру 2022 року, але не знаєте, як це зробити самостійно? Тоді заплануйте консультацію з дизайну інтер’єру, щоб розпочати роботу з найкращими дизайнерами вже зараз!
Дизайнери студії ремонту від БК «Цитадель» з задоволенням створять унікальний інтер
єр для вашої квартири.
За деталями телефонуйте нам за номером: 099 98-00-889, 097 98-00-889!