Переваги придбання житла в новобудові Блог компанії

Переваги придбання житла в новобудові

На сьогоднішній день, нерухомість залишається одним з найнадійніших варіантів для вкладення коштів. В цьому випадку, первинний ринок нерухомості володіє значними перевагами.

Перш за все, це нижча вартість на нерухомість в новобудовах, порівняно з вторинним ринком житла. Особливо велика різниця в ціні відчутна, якщо придбати квартиру на початковому етапі будівництва, так званій “стадії котловану”. Більшість забудовників також надають можливість укласти договір на розстрочку або час від часу пропонують різні акції чи вигідні спецпропозиції, що також може вплинути на зменшення витрат на покупку.

Покращене планування. В силу достатньо високої конкуренції на ринку нерухомості, забудовники намагаються щоразу вдосконалювати технології та підходи до проектування і будівництва, дивуючи своїх клієнтів винахідливістю, спланованістю та оперативністю. Недостатньо просто збудувати житлову площу з метою продажу, нам важливо дивувати та робити все якомога краще. Сьогодні квартири будують так, щоб жителям було комфортно, затишно і найголовніше - зручно.

Площа та розподіл кімнат розрахований настільки точно, щоб кожен квадратний метр створював відчуття довершеності і спланованості. А, придбавши житло на початковій стадії будівництва, можна навіть спроектувати та узгодити власний план розміщення кімнат.

Комунікації, сучасні технології. Якщо у мешканців в старих квартирах постійно є проблеми з каналізацією чи водопроводом, то завдяки сучасним технологіям монтажу комунікацій, власникам житла в новобудові майже не доводиться чути про щось подібне. Не потрібно також перейматись про старі закинуті підвали та чи витримає дах міцну зливу цього разу. А пластикові вікна дозволять забути про протяги і подарують тепло Вашій оселі.

Часто комунальним обслуговуванням новобудов займаються приватні обслуговуючі компанії, а інколи і сама будівельна компанія створює таку фірму для своїх об’єктів. Це найбільш оптимальний варіант, тому що тільки так можна якнайкраще подбати про зовнішній вигляд своїх житлових комплексів та прилеглої території. Саме так робимо ми в будівельній компанії «Цитадель». 

В новобудові Вас завжди зустріне чистий охайний під’їзд і робочий ліфт. А при найменшій загрозі спрацює система пожежної безпеки. Адже сім’я і діти це найцінніше, що в нас є, тому безпека – перш за все.

Розвинена внутрішня і зовнішня інфраструктура. Не секрет, що багато підприємців намагаються вкладати свої кошти в проекти у районах новобудов. Жителям квартир у новому будинку це тільки на користь, адже усе необхідне буде завжди поруч: аптеки, салони, дитсадки, школи, супермаркети, банківські та поштові відділення.

Парковка та дитячі майданчики. Ще одна суттєва перевага придбання квартири в новобудові – зручна парковка та безпечні зони для відпочинку з дітьми. Для Вашого авто завжди знайдеться місце, а дітки щоразу радітимуть прогулянкам на свіжому повітрі, з нетерпінням чекаючи піти на «он ту гойдалку в дворі».

Придбати житло в новобудові – це також розумний вклад грошей в майбутнє, якщо ви розглядаєте квартиру як інвестицію. Орендні платежі за помешкання в новому будинку вищі, ніж на вторинному ринку, а вартість квартири тільки підвищуватиметься.

Ви купуєте нову квартиру без попередніх власників, різноманітних юридичних проблем та історій. А ми пропонуємо Вам широкий вибір комфортного житла. Якщо Ви у пошуку затишної квартири, ми підберемо прекрасні варіанти в залежності від Ваших побажань і можливостей. Перегляньте наші будівельні комплекси та обирайте квартиру для комфортного життя або розумної інвестиції!