Особливості квартир на останньому поверсі Блог компанії

Особливості квартир на останньому поверсі

Стереотипи щодо квартири на останньому поверсі виникли ще за радянських часів. Адже тоді протікання даху та інші неприємності супроводжували жителів маленьких хрущовок доволі часто. Однак, час минає і такі ситуації вже давно не відповідають дійсності.

 

Сучасний конкурентний ринок нерухомості вже давно вийшов на новий рівень, щороку вимагаючи більш високоякісних будматеріалів та пропонованих послуг. Будівельна компанія «Цитадель», як один найкращих забудовників Івано-Франківська, намагається вдосконалити кожен процес до найменших дрібниць. Саме з таким підходом до роботи квартира на верхньому поверсі також може мати багато переваг.Придбавши квартиру на останньому поверсі від БК «Цитадель», Ви можете бути впевнені, що проблеми справності даху, тиску води та шумного ліфту Вас не потурбують.

 

Останній поверх створений для тих, хто обожнює денне світло. Це найперша і найпомітніша особливість квартир на верхніх поверхах. Незалежно від того, є балкон чи просторі вікна, світло проникатиме з усіх боків. Оскільки, піднімаючись вище, поступово розсіюватиметься нагромадження прилеглих будівель, які затіняють сонце жителям квартир на нижніх поверхах. А жити при денному світлі набагато приємніше, ніж при штучному освітленні, чи не так?

 

Живучи на верхньому поверсі, Ви можете насолоджуватися захоплюючим видом на околиці. Дуже часто саме цей аспект і приваблює всіх любителів естетики або ранкової кави з виглядом на рідне місто, обирати житло саме на останньому поверсі.

 

Немає сусідів зверху. Звісно, звукоізоляція навіть при найкращих технологіях, що існують на ринку нерухомості, не може повністю відрізати Вас від навколишнього світу. Тому якщо Ви з тих людей, яких дратує найменший небажаний звук, то останній поверх – вирішення цієї проблеми. До того ж, дитячі крики з майданчику або вуличні мелодії також Вам не дорікатимуть.
Зазвичай фоновий міський шум не заважає жителям квартир, особливо якщо додому Ви приходите ввечері після роботи. Якщо ж Ви працюєте вдома, рекомендуємо обирати житло якомога вище, щоб бути більш продуктивним та не відволікатись на кожен сигнал від безперервної міської діяльності, особливо від автомобільного руху. Так як чим вище Ви знаходитесь, тим краща звукоізоляція. Все просто: проживання на верхньому поверсі будинку – це найшвидший спосіб забути, що живеш у місті.

 

Житло на останніх поверхах створює природну межу з міською метушнею, яка панує на вулицях. Перш за все, це дає можливість ізолюватись від забруднення повітря, бо на висоті декількох десятків метрів воно, як правило, чистіше.

 

При виборі квартири в новобудові головне – знайти компроміс та визначитись, що буде комфортним саме для Вас. Зваживши всі за та проти, телефонуйте, ми з задоволенням з Вами поспілкуємось і розкажемо детальніше про всі можливі варіанти. Гарантуємо, що вибір квартир, який ми пропонуємо, Вас приємно здивує.

 

Для тих, хто цінує якість!