На чому можна зекономити під час ремонту? Блог компанії

На чому можна зекономити під час ремонту?

Перед початком будь-якої великої або маленької справи стоїть планування. Розпочинаючи цей цікавий етап у житті – ремонт, складіть план дій та покупок, враховуючи усі найдрібніші деталі. Сплануйте також бюджет, в який Вам потрібно вкластись та вкажіть максимально доступні відхилення від нього.  Адже кожного разу, коли Ви витрачаєте гроші, корисно знати, скільки загального доходу чи заощаджень відводиться на покупку, чи то вимикачі для світла, чи то щось велике, як, наприклад, кухонна плита. Звісно, для кожного з нас пріоритети у тому, на чому можна зекономити, відрізнятимуться. Але ми постараємось навести хороші приклади та аргументи, щоб якось допомогти Вам розібратись у цьому непростому питанні.

Насамперед, скористайтесь електронною таблицею або нотатками в телефоні та поступово записуйте, що Ви плануєте придбати: освітлення, підлога, змішувачі, фурнітура, меблі, розетки, вимикачі, плитка, столешні, побутова техніка тощо. Для того, щоб вирахувати приблизну вартість ремонту, проведіть моніторинг цін на українських маркетплейсах, сайтах вітчизняних продавців, відвідайте місцеві магазини, поцікавтесь акціями та знижками.

Вирішіть, чи Ви самі робитимете ремонт, чи скористаєтесь послугами бригади та дизайнера. Варто відповідально віднестись до вибору підрядної організації. Зараз Інтернет переповнений рекламою послуг будівельних компаній. Не поспішайте в цьому питанні та не обирайте найдорожчу, адже дорого – не завжди означає якісно. Звертайте увагу на відгуки людей, на репутацію фірми і адекватні ціни.

Наша компанія має власну студію ремонту, тож якщо Ви готові скористатись послугами професійної бригади, зателефонуйте нам: (099) 98-008-89, (097) 98-008-89 і ми розкажемо про все детальніше. Додаткові витрати на професійну команду окупляться якістю послуг та продуманістю простору.

Величезним бонусом для власників квартир від БК «Цитадель» є те, що ми продаємо квартири з чистовою стяжкою та штукатуркою під маяки. При розрахунку вартості бетону, виносу матеріалів на поверх та заливки стяжки виходить досить значна сума,  проте нашим клієнтам не доведеться про це турбуватись. А штукатурка під маяки забезпечить майбутнім власникам квартир рівні стіни, позбавить головного болю при шпаклівці та зекономить кошти.

Перед штукатуркою та заливкою підлоги, ми повідомляємо власників квартир про можливість проведення електромережі та встановлення системи підігріву підлоги. Тобто, Ви можете скористатись послугами спеціалізованих компаній або зробити все власноруч. Це допомагає суттєво заощадити, оскільки укладка електрики після етапу штукатурки вимагає штробіння стін, що займає вагому частку у вартості електромонтажних робіт. Аналогічно і з підлогою, адже ми дійсно намагаємось максимально спростити процес ремонту для наших жителів.

Ще один пункт, на якому можна було б заощадити – підлогове покриття. Замінивши паркетну дошку з натуральної деревини сучасною альтернативою – якісним ламінатом. На сьогоднішній ринок перенасичений пропозиціями, серед яких є досить хороші варіанти ламінату чудової якості. До того ж, він не потребує стільки ресурсів на своє виробництво, як паркет. Тому якщо Ви ще й переймаєтесь темою екології, для Вас це буде вагомим аргументом.

На меблях та декорі рекомендуємо заощадити за рахунок столярного виробництва. Наприклад, в кожному місті є достойні та совісні фірми, що займаються виготовленням кухонь, корпусних меблів на замовлення – в стилістиці, близькій до будь-якої з європейських фабрик. Цінник таких послуг дещо нижчий за аналогічні меблі у будівельних магазинах. Виготовлення корпусних меблів на замовлення у перевірених вітчизняних виробників дозволяє значно заощадити. Чудово, якщо Вам вдасться знайти перевіреного столяра через друзів або знайомих.

Щодо стелі, то врахуйте одну вагому деталь – не обов'язково купувати найдорожчу шпаклівку, аналогічно і з фарбою для стін – досить буде товару за середньою ціною, але відомого виробника. Дорогі натяжні стелі або навісні конструкції зараз не на піку своєї популярності, складність форм та помпезність вже давно відійшла на задній план, зараз в моді простота та функціональність, красива біла стеля та стіни спокійних кольорів виглядатимуть досить просто, стильно та привабливо. А якщо Ви все-таки полюбляєте щось цікавеньке та унікальне, то розгляньте варіант 3D-панелі для стіни. Таке стилістичне рішення може стати прикрасою усієї квартири.

Намагайтесь збалансувати вартість матеріалів, адже економити на усьому неможливо. Наприклад, до покупки таких речей, як змішувачі, сантехніка, побутова техніка або плінтуси варто підійти серйозно. Одного разу купивши хороші та якісні змішувачі, Вам не доведеться щороку викликати сантехніка та постійно їх змінювати. Така ж ситуація з сантехнікою і побутовою технікою, яка купується на роки. Тому тут вигідніше заплатити трохи вищу ціну, але бути впевненим у своєму виборі. Щодо плінтусів, то радимо уникати дешевих пластикових аналогів. Нехай це буде пластик або інший штучний матеріал, але він повинен бути міцним і тримати форму, щоб через рік-два він не деформувався, не потріскав та не відставав від стін чи підлоги, що дуже псує загальну картину ремонту.

Будівельна компанія «Цитадель» пропонує тільки якісне житло, що вже значно спрощує процес ремонту та робить його набагато приємнішим. Вам потрібно лише самостійно з’ясувати, що для Вас є суттєвим у питанні ремонту, а на чому можна трохи заощадити. Але пам’ятайте, що ремонт робиться не на рік, тому Ваша ціль – знайти той самий баланс, а не вдаватись у крайнощі.