Міфи при покупці квартири в новобудові Блог компанії

Міфи при покупці квартири в новобудові

Часто чуємо від покупців квартир у новобудовах, в тому числі і від наших клієнтів, хибні судження і стереотипи, які склалися через брак інформації та незнання. Розвінчуємо 7 основних міфів про квартири в новобудові у цій статті.

1.     Міф №1. У забудовників великі проблеми з продажами та величезний вибір вільних квартир.

«В Івано-Франківську велика кількість нових житлових обєктів, хто купує ці всі квартири?» Насправді, в Україні один із найнижчих показників забезпеченості житлом на душу населення в Європі. Проте щороку цей показник зростає, тобто українці поступово збільшують свою житлову площу та комфорт. Окрім цього відбувається і міграційний приріст населення міста. Звідси і великий попит на ринку нерухомості.

За нашим досвідом більшість квартир купують саме на старті продажів і через півроку після старту 70-80% квартир вже продані. Саме зараз у вас є хороша можливість придбати квартиру у нашому новенькому ЖК «Квартал №5» на старті продажів за дуже приємною ціною. Переглянути планування можна тут.

2.     Міф №2. Ремонт від забудовника дешевий та неякісний.

Вартість ремонту у забудовника дешевша, ніж при самостійному наймі бригади. Це відбувається за рахунок того, що матеріали закуповуються оптом і при виконанні ремонтних робіт досягається нижча ціна за рахунок великих обсягів. У той же час на кожні роботи залучаються вузькопрофільні фахівці, що забезпечує якість виконаних робіт.

Студія ремонту від БК «Цитадель» пропонує два варіанти ремонтних робіт: базовий та дизайнерський. Гарантією є укладена угода, де чітко вказуємо відповідальність компанії за якість ремонту та терміни його виконання. Ремонт в квартирах виконується до здачі будинку в експлуатацію, тому ви зможете заїхати в нову квартиру вже в перші дні після здачі.

Крім цього, ми надаємо можливість поетапної оплати робіт за вашим побажанням, згідно з незмінним попередньо узгодженим кошторисом.

3.     Міф №3. Договір з компанією забудовником повинен підписуватися тільки у нотаріуса, інакше можуть обманути.

Договір про придбання квартир підписується покупцем, а також директором компанії забудовника. Він вважається укладеним з моменту підписання документа усіма сторонами та проставлення печаток і штампів. Такий договір укладається у простій письмовій формі та не вимагає нотаріального затвердження. Обов'язкового нотаріального затвердження вимагає продаж нерухомості у вже зданому будинку, на яку було зареєстровано право власності.

4.    Міф №4.  Квартира в новобудові – покупка «кота в мішку»

Багато покупців зазнають труднощів і часто сумніваються у покупці квартири, саме тоді, коли будинок ще не збудований. Найкращою гарантією будуть вже збудовані та здані в експлуатацію обєкти. Таким чином, ви можете побачити рівень якості самої квартири, місць загального користування та фасаду будівлі в цілому. У надійності забудовника можна переконатися вивчивши історію фірми, дізнатися скільки будинків всього побудовано, проаналізувати інформацію про дострокову та своєчасну здачу будинків та/або про порушення термінів введення в експлуатацію. Крім того, ви завжди можете поспілкуватися із власниками квартир та отримати реальні відгуки.

5.    Міф №5. Інвестувати у новобудовиневигідно

Це не так. На початковому етапі будівництва житлового будинку можна придбати квартиру за дуже вигідною ціною. І потім, чим ближче до здачі будинок, тим вища ціна на квартири. Різниця в ціні від початку старту продажів до моменту здачі будинку в експлуатацію може бути суттєвою. Великим бонусом придбання житла на початковому етапі будівництва – найбільший вибір планувань.

6.     Міф №6. Сучасні будинки – недовговічні.

Через кілька років експлуатації на фасаді новобудов з'являються тріщини або відбувається навіть їхнє руйнування. Причиною цього є: швидкість зведення об'єкта; ігнорування містобудівних обмежень; використання низькоякісних матеріалів тощо.

Таке твердження є абсурдним. Справді, зараз будуються будинки набагато швидше, ніж, наприклад, 50 років тому. Але це відбувається завдяки використанню сучасних технологій, нових будівельних матеріалів та потужної техніки. Все це прискорює та спрощує процес будівництва, але ніяк не впливає на міцність. Звісно, це стосується добросовісних компаній. Про перевірку на добросовісність ми вже писали у «Міф №4».

7.    Міф №7. Непривабливі підїзди

Твердження про незатишні та похмурі під'їзди у новозбудованих будинках – давно не актуальне для компаній, що піклуються про свою репутацію та добробут власників квартир. Під'їзди багатьох багатоповерхівок мають просторі холи з дизайнерським ремонтом, освітленням, домофонами, поштовими скриньками, місцем для велосипедів тощо. Фото підїздів ЖК від будівельної компанії «Цитадель» можна переглянути в наших соцмережах. Ми справді пишаємось рівнем наших робіт.

БК «Цитадель» – для тих, хто цінує якість!

Якщо у вас залишились питання, з радістю на них відповімо.
Телефонуйте за номером: 099 98-00-889, 097 98-00-889