Комерційне приміщення. Як обрати? Блог компанії

Комерційне приміщення. Як обрати?

 

Для всіх власників бізнесу або тих, хто давно мріє про власну справу рано чи пізно постає питання про придбання комерційного приміщення. Особливо, коли віддавати значну частину коштів за оренду стає нерентабельним. Про те, як обрати хороше комерційне приміщення від забудовника читайте у цій статті.

Комерційна нерухомість - це не тільки офіси та магазини, це також виробничі та складські приміщення, спортивні та фітнес-зали, поштові та банківські відділення, та багато іншого. На відміну від квартир, вона призначена не для проживання, а для роботи. А також, в ряді випадків, для інвестицій. Але незалежно від того, для яких цілей Ви шукаєте комерційний об'єкт – для власного використання чи для вкладення коштів, необхідно бути вкрай уважним.
Інколи пропоновані приміщення не відповідають зазначеним нормам, виникають різні проблеми з документами або під час купівлі з'ясовується ще яка-небудь неприємна обставина. Тому така дорога покупка інколи вимагає ретельного відбору або ж консультації фахівця.

 Найбільш важливим кроком у пошуках комерційного приміщення – вибір місцерозташування, яке оптимально відповідатиме специфіці бізнесу. Ефективність комерційної діяльності на 60% залежить від відповідності приміщення виду діяльності та його розташування.

Виділимо кілька етапів та ознак, на яких потрібно зупинитись під час вибору комерційного приміщення.

1. Початковий підготовчий етап. Тут необхідно визначитися з вибором приміщення, яке максимально підходитиме до напрямку діяльності. Для початку потрібно уважно його оглянути. Слід враховувати і такий фактор, як пожежний ризик. Приміщення повинно обов'язково відповідати всім технічним стандартам, тому ніколи не буде зайвою консультація з фахівцями.

2. Розташування і розміри. Для магазину, салону краси або, наприклад, квіткового варто обирати місце з розвинутим транспортним сполученням та високою плинністю перехожих, так як це збільшуватиме можливість імпульсивної покупки та підвищуватиме впізнаваність Вашого бренду. Очевидно, що для складського приміщення або кол-центру не обов’язково обирати приміщення в центральній частині міста, тому такі приміщення будуть дещо вигіднішими по ціні. Що стосується розмірів, то розраховувати потрібно на кількість відвідувачів, зручне і комфортне розміщення співробітників, меблів та передбачити можливе масштабування бізнесу.

3. Залежно від призначення приміщення звертайте увагу на опалення, водопостачання, каналізацію, телефонний зв'язок, швидкість інтернету і паркувальні місця.

4. Сусіди. Зверніть увагу на наявні поблизу магазини  та приміщення. Деякі з них вже мають постійних клієнтів, а якщо Ви продаєте, наприклад, супутній товар або щось, чого немає в цьому районі, то це вже частина успіху. Таким чином, люди, що користуються товарами або послугами Ваших сусідів, можуть автоматично стати Вашими покупцями.

5. Купівля комерційної нерухомості для здачі в оренду. Не завжди бізнесмени-початківці можуть придбати у власність нерухомість, тож їм доводиться зупинитись на оренді приміщення. Якщо ж у Вас є така можливість, то це була б досить хороша інвестиція власних коштів. Чимало людей займаються таким бізнесом від чого отримують хороший постійний дохід, який не потребує багато часу.

Якщо ж Ви сумніваєтесь у власних силах, то кращим рішенням буде звернення до професіоналів, які спеціалізуються на виборі об'єктів для комерційної діяльності, і мають достатній досвід в цьому напрямку. Наша компанія пропонує послуги консультації кваліфікованих ріелторів, які допоможуть уникнути багатьох помилок і зведуть неприємні наслідки до мінімуму. При купівлі комерційної нерухомості також можна залучитись підтримкою грамотного юриста, яка ніколи не буде зайвою.

Будівельна компанія «Цитадель» запрошує Вас на огляд комерційних приміщень для бізнесу та пропонує:
             - вигідне розташування;
             - хорошу транспортну розв’язку поблизу об’єктів;
             - багато світла та простору;
             - привабливий зовнішній вигляд фасаду.

Прямо зараз є можливість придбати чудове приміщення на дуже вигідних умовах під власні потреби або для подальшої здачі в оренду. Для тих, хто цінує якість!
Телефонуйте, щоб дізнатись більше про всі можливі варіанти:
 099 98-00-889,
 097 98-00-889.