Для інвесторів Блог компанії

Для інвесторів

Почувши слово "інвестиція", більшості приходить на думку купівля нерухомості. І не дивно, тому що це завжди була і буде вигідна нагода вкласти свої кошти.

Є два варіанти інвестиції в нерухомість, яку ми пропонуємо: купівля квартири чи приміщення для здачі в оренду або під ріст ціни. Обидва є досить прибутковими, але якщо другий варіант передбачає значний разовий прибуток, то перший – забезпечить інвестора пасивним стабільним щомісячним доходом. Все залежить від того, на який термін окупності Ви налаштовані.

Наша компанія пропонує придбати приміщення зі зручним місцерозташуванням, транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою. А це, як відомо, три кити ліквідності, які в першу чергу впливають на можливість швидкої та вигідної реалізації квартири в разі необхідності.

Поширений варіант інвестування у нерухомість – придбання нежитлових приміщень на першому поверсі з площею вільного призначення Тобто, це чудова можливість відкрити кав’ярню, продуктовий або спеціалізований магазинчик, зробити гараж або стати орендодавцем. Наприклад, приміщення першого поверху деяких наших об’єктів виходять на вулицю, що вже є передумовою відкриття успішного власного бізнесу або здачі площі в оренду.

Переваги інвестування в нерухомість:

- чудова можливість вберегти свої заощадження від знецінення через інфляцію;
- створення «подушки безпеки» на майбутнє, тобто, пасивний дохід, що також вберігає від непередбачуваних ситуацій;
- можливість отримати хороший прибуток від подальшого перепродажу;
- купівля квартири в новобудові – інвестиція практично з нульовими ризиками;
- ринок нерухомості в Івано-Франківську стрімко розвивається, відкриваючи інвесторам більше можливостей для реалізації;
- ціни на нерухомість навіть у кризові періоди залишаються високими;
- компанія «Цитадель» пропонує широкийвибір зручних, затишних та ліквідних квартир та приміщень.

 

Переглянути об’єкти нерухомості можна на нашому сайті. А для тих, хто хоче придбати квартиру на початковому етапі будівництва рекомендуємо слідкувати за анонсами про початок будівництва нових об’єктів.

Багато людей вже інвестували у своє майбутнє, обравши БК «Цитадель». Якщо Вам потрібна допомога фахівця, телефонуйте за номером:
(099) 98-008-89, (097) 98-008-89

Охоче Вас проконсультуємо по будь-якому питанню, і з радістю запрошуємо відвідати наш офіс, що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика 8.