Чому квартири від БК "Цитадель" такі теплі? Блог компанії

Чому квартири від БК "Цитадель" такі теплі?

Про енерго- і теплоефективність будинку в усьому світі дбають ще на стадії будівництва. Мало українських забудовників зможуть похвалитись таким чесним підходом до роботи. Будівельна компанія «Цитадель» будує тільки функціональне та комфортне житло, використовуючи у своїй роботі нижченаведені сучасні методи збереження тепла та забезпечення енергоефективності.

Ефективні методи утеплення фасадів
На всіх об'єктах застосовується система енергозберігаючого фасаду будівлі, здатна більш якісно і ефективно утримувати тепло в будинку, порівняно з іншими системами утеплення. Утеплення зовнішніх стін пінополістиролом (150 мм) передбачає виведення точки роси (температура, при якій або нижче якої водяна пара перетворюється в рідкий агрегатний стан) з несучої конструкції в зовнішній шар. Тобто, це також свідчить про те, що пліснява на стінах та тріщини  Вас не турбуватимуть. Фасад не вимагає додаткового ремонту понад 50 років! А зовнішній вигляд будівлі, завдяки її облицюванню, виділяється, привертаючи увагу перехожих своїм сучасним стилем.

Енергоефективні вікна та повітропроникність вхідних дверей
Для Вашого тепла та комфорту ми використовуємо п’ятикамерні металопластикові вікна з подвійним склопакетом, енергозберігаючим склом та терміном експлуатації понад 60 років. Наші скляні фасадні конструкції за своїми теплоізоляційними властивостями аж ніяк не поступаються цегляним стінам. А при утепленні дверей наша компанія використовує мінвату, що забезпечує низьку повітропроникність та забезпечує мешканцям квартир теплий мікроклімат.

Автономне опалення
Ми забезпечуємо не тільки максимальний комфорт, але і економимо кошти жителів наших комплексів. Саме тому, кожен обєкт від БК «Цитадель» оснащений сучасними системами теплопостачання. І кожен ЖК має доступ до контролю температури в квартирах залежно від погодних умов.

Для багатьох є актуальним питання опалення та енергоефективності. Отже, яким способом можна зменшити витрати на опалення?
Ми знаємо відповідь: придбати житло від будівельної компанії  «Цитадель» та більше ніколи цим не перейматись.

Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно теплі та затишні квартири, адже саме уважність до деталей і визначає статус забудовника. Наша компанія прагне бути однією із кращих на ринку, тож з впевненістю можемо сказати, що в наших житлових комплексах Вам стовідсотково буде тепло, а витрати на опалення будуть мінімальними!
Ми будуємо для тих, хто цінує якість!