8 факторів при купівлі нерухомості Блог компанії

8 факторів при купівлі нерухомості

Купівля нерухомості – відповідальний крок, який потребує ретельного аналізу і перевірки, адже ризики досить високі і всім нам інколи властиво приймати не зовсім обдумані рішення. Для того, щоб мрія обзавестися власними метрами здійснилась, ми підготували для Вас список факторів, на які необхідно звернути увагу перед покупкою квартири. Ця інформація допоможе Вам прийняти обґрунтоване рішення та розповість на чому варто сфокусуватись, купуючи квартиру в новобудові.

 

1.  Максимально ретельний пошук.

Продивіться якомога більше забудовників Вашого міста в Інтернеті. Зверніть увагу на їх досвід, репутацію, проблеми з законом (можна знайти статті в пошуку, якщо проблеми все-таки мали місце), чи не є компанія банкрутом і чи немає поточних заборгованостей.

Погортайте сторінки в мережах, дізнайтесь якомога більше про компанію, її цінності, наявні житлові комплекси. Вже на початковому пошуку можна відсіяти тих забудовників, котрі Вам не імпонують з різних причин. Радимо зателефонувати на гарячу лінію, щоб дізнатись про вигідні пропозиції або знижки та отримати повну інформацію про той чи інший будинок. Менеджери-консультанти набагато більше розкажуть про те, що цікавить саме Вас і чого не завжди знайдете на сайті.

2. Фінансова складова.

Перед тим як зупинити свій вибір на певному ЖК, оцініть загальний стан ринку нерухомості та динаміку цін. Визначіться з ціною, на яку орієнтуватиметесь та максимальною сумою коштів, яку готові заплатити за квартиру своєї мрії. Вартість квартири в новобудові також можна сегментувати за ступенем розвитку інфраструктури міста (або частини) та транспортного сполучення, що впливають на збільшення чи зменшення вартості.

3.  Місцерозташування та інфраструктура.

Найчастіше, обираючи житло, покупець орієнтується по місцю розташування будинку, в якому хоче жити через ряд причин (робота, поруч від близьких, хороша школа, спокійна частина міста). Важливою складовою під час пошуку квартири є також комфортний заїзд до будинку, наявність паркувальних місць, хороша транспортна розв’язка.

Покупці частіше обирають райони з розвинутою інфраструктурою, коли поруч є: магазини, супермаркети, дитячі садочки, школи, поштові та банківські відділення, фітнес-центри тощо. А також місця з прийнятним рівнем екологічного комфорту, з розташованими неподалік парками чи алеями. Тому краще поцікавитись, як найближчим часом змінюватиметься інфраструктура району. Наприклад, чи планується проведення благоустрою навколишнього середовища. Адже це означатиме, що в подальшому тут легше житиметься та, відповідно, зросте вартість квартир, що дуже важливо для тих, хто розглядає купівлю квартири як інвестицію.

 4. Будівельні матеріали.

Оцініть якість фасаду, товщину та утеплення стін, які технології використовуються при зведенні будинку, запитайте про гарантії. Великою перевагою будуть одразу встановлені хороші вхідні двері, вікна та заливка чистової стяжки, що зекономить кошти під час подальшого ремонту. Будівельна компанія «Цитадель» будує для тих, хто цінує якість, тому чекаємо Вас на огляд квартир, де Ви зможете на власні очі в цьому переконатись.

 5. Поверх, сонячна сторона.

Раніше ми вже писали про ці аспекти, тому читайте детальніше за посиланнями нижче. Кожна людина має власну думку з приводу того, на якому поверсі їй буде краще та комфортніше. Те, що підходить одному мешканцю, може дратувати іншого. Наприклад, Вам подобається знаходитись на 10 поверсі та насолоджуватись краєвидами, а іншому навіть подумати страшно про життя на такій висоті. Все дуже індивідуально, але ми пропонуємо розглянути декілька переваг та недоліків проживання на тому чи іншому поверсі тут.

А в цій статті спробуємо розібратись, наскільки важливу роль відіграє сонячна сторона. Яку ж обрати: південну, північну, західну або східну? Сонячну або тіньову?

 6. Планування.

На якому типі планування найкраще зупинитися? Облаштування простору в квартирі має свої нюанси. Знову ж таки, все індивідуально, тому на цей пункт також варто звернути увагу, хоча більшість забудовників пропонують послугу зміни планування на початкових стадіях будівництва.

 7. Юридичні аспекти, перевірка документів.

Коли Ви вже визначились, де хочете жити, залишилось не менш важливе завдання – перевірити документацію на землю, ліцензії на будівельні роботи, дозволи на будівництво і проведення комунікацій тощо. Забудовник повинен показати всі документи за Вашим запитом, нічого не приховуючи, тому не бійтесь про це питати. Звісно, в цьому випадку краще звернутись до фахівця, який допоможе виявити усі ризики та «підводні камені».

 8. Сусіди.

Велике значення при виборі житла відіграють і сусіди. Купуючи квартиру в новому житловому комплексі, велика ймовірність того, що Вашими сусідами будуть люди зі схожими інтересами, рівнем освіти та доходами. В той час як ситуація на вторинному ринку житла зовсім не однозначна.

 

Купівля власного житла - це однозначно важливий і відповідальний вибір у житті. До цього рішення варто підходити виважено, звертаючи увагу навіть на найменші деталі: репутацію забудовника, район, в якому розташований будинок , достовірність всіх документів та дозволів, якість будівельних робіт та навіть сторону будинку.

 

Будівельна компанія "Цитадель" потурбувалась про найменші деталі, доклавши максимум зусиль для створення затишного житла. Гарантуємо Вам високу якість будівельних робіт та щасливу посмішку на Ваших обличчях щодня!

Перелік наших об’єктів можна переглянути тут.

Телефонуйте за номером, вказаним нижче, з радістю розповімо про всі вигідні пропозиції!

099 98-00-889, 097 98-00-889.