4 секрети пошуку якісного житла Блог компанії

4 секрети пошуку якісного житла

Пошук житла – це завжди складний та напружений процес. Тому, ми хочемо розповісти Вам про 4 секрети пошуку якісного первинного житла в Україні.

Розпочати варто з пошуку в Інтернеті. Тут Ви зможете промоніторити загальну інформацію про забудовника, його обєкти, отримати уявлення про ціни та зручності квартири, почитати відгуки і зробити власний аналіз на базі обробленої Вами інформації. На цьому етапі також варто обрати для себе кількох фаворитів, на яких Ви зупинитесь та між якими робитимете свій вибір.
БК «Цитадель» з радістю запрошує Вас до головного офісу компанії, що знаходиться за адресою: П. Орлика 8, де Ви зможете детальніше ознайомитись з нашими житловими комплексами, відвідати будівельні майданчики та дізнатись, чому саме нас обирають жителі Івано-Франківська.

Будівельні матеріали. Один із найголовніших факторів Вашої безпеки  та комфорту. Уточніть, з якого матеріалу зведені стіни, чи утеплений фасад, які технології використовуються при будівництві, зверніть увагу на якість вікон, дверей та внутрішньої обробки. Якісні будівельні матеріали в рази знижують вартість подальшого ремонту після прийняття квартири від забудовника. Детальніше про те, як прийняти квартиру від забудовника читайте тут.

Інфраструктура. Варто розуміти, що місцерозташування відіграє досить важливу роль при виборі житла. Наскільки простіше живеться, коли до садочку, школи чи магазину всього декілька хвилин. Вас не турбуватиме проблема щоденних заторів адже такі речі значно полегшують життя. Практично всі сучасні забудовники завжди намагаються розташовувати свої обєкти в пішій доступності до садочків, магазинів, поліклінік, банківських та поштових відділень.

Прибудинкова територія. Дітям необхідне свіже повітря, тому потрібно обирати квартиру з облаштованими двориками, в яких вони б хотіли гратись. А власники автомобілів не заперечуватимуть, що залишати своє авто в іншому дворі або на сусідній вулиці не дуже зручно. Знаючи, що Ваш автомобіль знаходиться в межах житлового комплексу, Вам буде набагато спокійніше. Тож, обираючи квартиру, зверніть увагу на кількість паркомісць, які пропонує забудовник.
Озеленені двори біля будинку, сучасні ігрові дитячі майданчики, практична та зручна зона для паркування – це основні пункти, які повинні бути в кожному дворі. Більше того, будівельна компанія «Цитадель» будує свої житлові комплекси за принципом закритого двору, що гарантує Вам і Вашим діткам безпеку та комфорт.

Юридичні аспекти. Досить важливим пунктом при виборі якісного житла є законність та відповідність будинку усім нормам і вимогам. Перед тим, як придбати квартиру в новобудові, переконайтесь в наявності необхідних документів та дозволів на будівництво і експлуатацію, законність проведених комунікацій і тд. Рекомендуємо звернутись до незалежного юриста, який не дасть шахраям скористатись Вашою довірою.

Ці ключові моменти, як зауважують експерти, полегшать Вам процес вибору квартири і якщо вчасно їх відстежити, вбережуть від зайвих витрат після заселення.

Будівельна компанія «Цитадель» пропонує квартири для тих, хто цінує якість! Якщо Ви у пошуку затишної квартири, ми підберемо прекрасні варіанти в залежності від Ваших побажань і можливостей. Телефонуйте нам за номером: (099) 98-008-89, (097) 98-008-89 та обирайте квартиру для комфортного життя або розумної інвестиції!