10 ідей для комерції в ЖК Блог компанії

10 ідей для комерції в ЖК

Комерція на перших поверхах новобудов користується незмінним попитом, оскільки власник комерційного приміщення може не тільки самостійно відкрити там бізнес, а й здати нерухомість в оренду.

Комерційна нерухомість на перших або цокольних поверхах новобудов – це відокремлені приміщення площею від 30 до 150 кв. м і більше. На сьогоднішній день комерційні приміщення на перших поверхах житлових будинків затребувані бізнесом, так як крокова доступність гарантує постійний потік клієнтів. Тому забудовники все частіше відводять перші поверхи ЖК під комерцію. Ці приміщення можна придбати у забудовника на етапі будівництва або після введення обєкту в експлуатацію і відкрити в них магазин, кав'ярню, аптеку або фітнес-клуб.

Будівельна компанія «Цитадель» пропонує комерційні приміщення з хорошим клієнтським трафіком в різних районах Івано-Франківська. Різна площа та планування. До речі, планування комерційних приміщень в наших ЖК можна переглянути відразу на сайті у вкладці «Проекти». Обирайте ЖК та шукайте на сторінці розділ «Нежитлові приміщення».

Детальніше дізнавайтесь за номером: 099 98-00-889, 097 98-00-889 або приходьте за адресою: м. Івано-Франківськ, П. Орлика 8.

 

Насправді варіантів для комерції в ЖК досить багато. Чи можливо відкрити вигідний бізнес в житловому комплексі? Так! Головне, правильно вибрати напрямок. Як правило, в таких приміщеннях відкривають бізнес, розрахований на масовий попит: продуктові магазини, заклади громадського харчування або підприємства сфери послуг.

Нижче ми зібрали прибуткові ідеї для бізнесу в ЖК на будь-який бюджет.

 

1.      Дитяча кімната / дитячий розвиваючий центр.

2.      Продуктовий магазин.

3.      Будівельний або господарський.

4.      Суші (піца) на виніс.

5.      Пекарня / кавярня / кондитерська.

6.      Спортивний зал / фітнес-центр.

7.      Перукарня / салон краси.

8.      Канцелярія.

9.      Зоомагазин.

10.   Мясна лавка / пивний магазин.

 

Висока концентрація потенційних клієнтів на одній території відкриває хороші перспективи. Головне, враховувати особливості локації і потреби цільової аудиторії. Вище ми навели практично безпрограшні варіанти для розвитку бізнесу в житловому комплексі за умови доброчесності та хорошої якості товарів чи послуг.

 

Перш ніж братися за реалізацію ідеї, необхідно продумати кілька важливих питань.

1.       Які товари першої необхідності потрібні покупцям?

2.      Чи є поблизу конкуренти? На такій ізольованій території, як спальний район, важливо, щоб прямих конкурентів у вас не було.

3.      Наскільки налагоджена інфраструктура? У старих районах вже давно все продумано і налаштоване. У вас можуть виникнути проблеми з входом на ринок. Єдиний варіант – знайти незайняту нішу. Тому краще розглядати новобудови, де інфраструктура тільки починає розвиватись. Так більше шансів отримати вигідне місце.

4.      Наскільки насичений локальний ринок? Переважна більшість клієнтів – жителі спального району. Це означає, що важливо оцінити співвідношення споживчого попиту і пропозиції.

 

 Оцініть споживчий попит. Приблизно на кожну 1000 жителів потрібно 150 кв. м продуктових і 300 кв. м непродуктових площ. Обов'язково враховуйте інші особливості бізнесу в спальних районах, щоб правильно вибрати нішу і налагодити роботу.

 

В організації такого роду бізнесу в житловому комплексі є плюси.

-                  Можливість контролювати бізнес, не виходячи з житлового комплексу, якщо ви мешкаєте в тому ж ЖК. Можна призначати зустрічі, проводити співбесіди і приходити в свій магазин / кафе тоді, коли вам це буде зручно, не витрачаючи час на дорогу.

-                  Ремонт «під себе». Купуючи комерційне приміщення в новобудові, ви не витрачаєте сили і засоби на те, щоб переробити старе, а відразу отримуєте нове. Це означає, що не потрібно робити перепланування колишнього продуктового магазину, відкриваючи салон краси.

-                  Свої клієнти. Відкривати малий бізнес в новобудовах добре тим, що основна частина місцевих жителів – молоді платоспроможні сім'ї, які охоче стануть клієнтами закладів громадського харчування, дитячих центрів, продуктових магазинів тощо.

-                  Зростаючий попит. Нові житлові комплекси стрімко заселяються, і зі здачею наступних черг населення зростає в геометричній прогресії, а значить, зростає і попит на пропоновані вами товари чи послуги.

-                  Можливість відкрити бізнес, орієнтований на тимчасовий попит. Найприбутковіший бізнес в новобудовах - той, який орієнтується на попит з боку новоселів. Затребувані товари і послуги – продаж будівельних матеріалів, установка кліматичних систем і «розумного будинку».

 

БК «Цитадель» цінує усіх своїх клієнтів. Нежитлові приміщення в наших ЖК побудовані за усіма стандартами безпеки та зручності. А для будівництва використані тільки високоякісні будівельні матеріали.  Ми залюбки порадимо найкращі варіанти з усіх можливих для розвитку тої чи іншої комерції.

Професійна консультація за телефоном: 099 98-00-889, 097 98-00-889 або приходьте за адресою: м. Івано-Франківськ, П. Орлика 8.