Корисна інформація від спеціалістів ЦИТАДЕЛЬ-БЛОГ

Міфи при покупці квартири в новобудові

Часто чуємо від покупців квартир у новобудовах, в тому числі і від наших клієнтів, хибні судження і стереотипи, які склалися через брак інформації та незнання. Розвінчуємо 7 основних міфів про квартири в новобудові у цій статті.

Тренди інтер'єру 2022

Тенденції дизайну інтер’єру 2022 року просто неймовірні! Ми впевнені, що ви неодмінно захочете відтворити деякі з цих ідей у своєму домі. Але суть не в тому, щоб реалізувати максимальну кількість трендів у власному домі, а в тому, щоб розумно інтегрувати ті з них, які повністю відображають ваш внутрішній стан, відчуття стилю та комфорту.

Як економити простір та зберігати речі?

Як грамотно розпланувати, організувати і реалізувати зберігання речей у всій квартирі? З кожним роком кількість речей в наших будинках множиться, а викидаємо зазвичай ми тільки зламане і порване. А скільки по полицях розставлено речей, які стоять без потреби. Тож давайте розбиратись, як можна раціональніше використовувати простір у квартирі та зберігати речі правильно. Які місця краще задіяти в зберіганні і як читайте детальніше у статті.

10 ідей для комерції в ЖК

Комерція на перших поверхах новобудов користується незмінним попитом, оскільки власник комерційного приміщення може не тільки самостійно відкрити там бізнес, а й здати нерухомість в оренду.

Як вибрати квартиру для сім'ї з дітьми?

Критерії вибору житла для сім'ї з дітьми - це не тільки про метраж і кількість кімнат, адже потрібно поєднати інтереси дорослих і дітей. Необхідно зважити всі «за» та «проти», враховуючи масу іноді неочевидних на перший погляд факторів. У цій статті розберемося, на що насправді варто звернути увагу всередині квартири і поза її стінами.

Як зробити ремонт, що буде актуальним 15-20 років?

Багато хто задається питанням, як красиво зробити ремонт в квартирі, що буде актуальним багато років поспіль. Зробити довговічний ремонт - реально. На які деталі важливо звернути увагу, як прорахувати всі нюанси та який стиль інтер'єру не застаріє за 15-20 років, читайте у цій статті.

Топ порад при плануванні

На що звертати увагу при плануванні? Як створити простір, який щодня зустрічатиме затишком та теплом? Яким чином правильно розподілити квадратні метри? Ми підготували статтю з порадами для планування, які зроблять Ваше життя більш комфортним.

Помилки при здачі житла в оренду

З кожним роком агентства нерухомості помічають підвищення попиту на орендоване житло. Для багатьох українців здача жила в оренду стала справою життя або, як мінімум, непоганим пасивним доходом. Якщо Ви плануєте вперше здати квартиру в оренду, не зайвим буде дізнатися про найчастіші проблеми, щоб уникнути їх на власній практиці, так як у цьому випадку краще вчитись на чужих помилках. Для зручності ми склали список основних помилок орендодавця, які допускають новачки.

8 факторів при купівлі нерухомості

Купівля нерухомості – відповідальний крок, який потребує ретельного аналізу і перевірки, адже ризики досить високі і всім нам інколи властиво приймати не зовсім обдумані рішення. Для того, щоб мрія обзавестися власними метрами здійснилась, ми підготували для Вас список факторів, на які необхідно звернути увагу перед покупкою квартири. Ця інформація допоможе Вам прийняти обґрунтоване рішення та розповість на чому варто сфокусуватись, купуючи квартиру в новобудові.

5 варіантів планування кухні

На якому типі планування найкраще зупинитися? Облаштування простору кухні має свої нюанси. Тому, щоб скоротити Ваш час на пошуки інформації з різних джерел, ми коротко розкажемо про кожен тип планування та розкриємо деякі таємниці у цій статті.

Особливості квартир на останньому поверсі

Стереотипи щодо житла на останньому поверсі виникли ще за радянських часів. Адже тоді протікання даху та інші неприємності супроводжували жителів маленьких хрущовок доволі часто. Однак, час минає і такі ситуації вже давно не відповідають дійсності. Підготували для Вас статтю, прочитавши яку, Ви переконаєтесь, що квартира на останньому поверсі також може мати багато переваг.

Комерційне приміщення. Як обрати?

Для всіх власників бізнесу або тих, хто давно мріє про власну справу рано чи пізно постає питання про придбання комерційного приміщення. Особливо, коли віддавати значну частину коштів за оренду стає нерентабельним. Про те, як обрати хороше комерційне приміщення від забудовника читайте у цій статті.

Вибір сонячної сторони

В цій статті спробуємо розібратись, наскільки важливу роль відіграє сонячна сторона. Яку ж обрати: південну, північну, західну або східну? Сонячну або тіньову?

Будівельні роботи в зимовий час

Як відомо, взимку будівельні роботи дещо ускладнюються через погодні негаразди. В цій статті хочемо трішки розповісти про те, як ми справляємось зі складнощами будівництва взимку та як уникаємо зупинки робочого процесу на об'єктах.

Розвинена інфраструктура - Ваша зручність та комфорт

Розвинена інфраструктура новобудови - це фундамент комфортного проживання і безпеки мешканців. Перед придбанням квартири в новому житловому комплексі необхідно не тільки звернути увагу на якість обробки, використовувані будівельні матеріали, архітектурні та дизайнерські особливості. Важливо вивчити інфраструктуру самої новобудови і району, в якому вона знаходиться.

4 секрети пошуку якісного житла

Про якість ми знаємо усе! Вирішили підготувати для Вас актуальну статтю, яка допоможе ближче ознайомитись зі специфікою вибору житла в новобудові.

Як правильно прийняти квартиру від забудовника?

У статті ми зазначили основні пункти, на які треба звернути увагу під час прийому квартири від забудовника. Знаючи їх, Вам буде значно легше зосередитись та здійснити ретельний огляд квартири.

Для інвесторів

Якщо Ви хочете або вже інвестуєте у нерухомість, то Ви на правильному шляху. Читайте статтю, яку ми для Вас підготували та обирайте БК "Цитадель".

На чому можна зекономити під час ремонту?

Ремонт займає багато часу та ресурсів і для того, щоб якось допомогти Вам у цьому непростому ділі, ми підготували цікаву статтю про те, на чому можна заощадити під час ремонту.

Чому квартири від БК "Цитадель" такі теплі?

Рекомендуємо ознайомитись з матеріалом, який ми для Вас підготували та дізнатись, завдяки чому наші квартири дуже теплі та водночас енергоефективні.

Приємні ціни від забудовника

Будівельна компанія "Цитадель" запрошує Вас до відділу продажів, де Ви сможете більш детально ознайомитись з нашими об'єктами, а також дізнатись актуальні ціни на квартири!

Який поверх обрати?

Якщо Ви досі не знаєте, який поверх обрати для життя, то рекомендуємо ознайомитись з детальним оглядом плюсів та мінусів проживання на тому чи іншому поверсі.

Переваги придбання житла в новобудові

Купівля нерухомості на первинному ринку має ряд переваг, особливо, якщо Ви розглядаєте її як інвестицію. Ми підготували для Вас статтю, де детальніше розповіли про переваги нерухомості в новобудовах.

Житло в новобудові: на що треба звернути увагу

Відомо, що при покупці квартири або будинку на вторинному ринку треба звертати увагу на юридичну чистоту документів, щоб не залишитися і без житла, і без грошей. А ось коли людина купує квартиру в новобудові, є кілька "підводних каменів", на які теж необхідно звернути увагу.

Для чого в ліфтах дзеркала?

У опитуванні, клієнти прокоментували, що новіші ліфти з дзеркалами були швидші, хоча швидкість була такою самою. Сам дизайн ліфта взагалі не змінився. Тільки сприйняття швидкості змінилось: люди відволікались і швидкість перейшла на задній план.

Аванс і завдаток, в чому різниця?

Часто при купвлі нерухомості, чи будь якого іншого вартісного майна використовують терміни "аванс" та "завдаток", але між ними є значна різниця, про котру багіто людей не знають. Давайте визначимося з цими поняттями за допомогою даної статті.